O nás

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Společnost byla založena v roce 2000 lidmi, kteří se pohybují na trhu s náhradními díly více jak 15 let a mají zkušenosti jak s O.E., tak na aftermarketu. Specializujeme se na díly vysoké kvality, které zaručují dlouhou životnost a bezpečnost v automobilu. Nosnou značkou je sortiment MEYLE, který se svým technickým a inovativním řešením řadí mezi světovou špičku v oblasti náhradních dílů.

Náhradní díly MEYLE HD svým technickým řešením překonávají i originální díly montované v prvovýrobě automobilů a tímto řešením eliminují technické nedostatky těchto dílů.

Vzhledem k tomuto technickému řešení je na všechny díly MEYLE HD poskytována záruka 4 roky od montáže těchto dílů.

Dále samozřejmě nabízíme ucelenou nabídku veškerého sortimentu náhradních dílů, provozních kapalin, baterií, autokosmetiky a provozní chemie renomovaných značek, dále v nabídce nechybí i O.E. díly.

Samozřejmostí je logistický systém, který zaručuje dodávku náhradních dílů po celé České a Slovenské republice během následující noci po objednání.

Naše produkty